Fontanny wody pitnej mogą okazać się bardzo przydatne nie tylko w szkołach i pomieszczeniach publicznych, ale również w biurach i mieszkaniach prywatnych. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety fontanny wody pitnej i dlaczego warto z nich korzystać.

Największe plusy

Jedną z największych zalet fontanny wody pitnej jest oczywiście olbrzymia wygoda, ponieważ nie trzeba męczyć się z wymianą bardzo ciężkich butli z wodą. Korzystając z poidełek nie trzeba martwić się również o to, że woda nagle się skończy. Dla wielu osób olbrzymim plusem będą także aspekty wizualne. Wysokiej jakości fontanny wody pitnej wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej wkomponują się niemal w każde wnętrze. Olbrzymim plusem jest także ekologia. Woda jest profesjonalnie oczyszczona za pomocą specjalnych filtrów z membraną kapilarną, dzięki czemu mamy pewność, że jest pozbawiona metali ciężkich i niebezpiecznych związków organicznych. Dzięki fontannie nie ma również konieczności używania plastikowych butelek.

Gdzie można kupić poidełka i fontanny wody

Poidełka i fontanny wody pitnej można kupić na przykład w tym miejscu. Oprócz inwestycji we własne fontanny, warto poważnie zastanowić się również nad wynajmem, który dostępny jest w przystępnej cenie i na atrakcyjnych warunkach. Godne uwagi są przede wszystkim fontanny wody pitnej M-4ASF i M-6ASF, które można znaleźć pod tym adresem. Fontanny posiadają ergonomiczne kształty i co najważniejsze nie zawierają żadnych ostrych krawędzi, dlatego też są bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Na koniec warto wspomnieć również i o tym, że fontanny wody pitnej są nieporównywalnie tańszym rozwiązaniem niż korzystanie ze zwykłych wymiennych butli z wodą. Filtry wystarczą nawet na 8 000 litrów krystalicznej wody bez wymiany wkładów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here