Długi, majowy weekend to idealna pora na urlop nad morzem. Jest już wtedy ciepło, ale jeszcze nie gorąco, natura budzi się do życia, kwitną kwiaty i drzewa – wszystko to zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Dlatego też specjalnie na tę okazję Resort Bursztynowe Wzgórze przygotował wyjątkową ofertę: tygodniowy pobyt w komfortowo urządzonych pokojach z całodziennym wyżywieniem i mnóstwem atrakcji w dobrej, przystępnej cenie (tylko 115 zł/os./noc!).

Majówka nad morzem w hotelu Bursztynowe Wzgórze to propozycja dla tych z Państwa, którzy lubią aktywny wypoczynek i chętnie spędzają czas na przejażdżkach rowerowych, wyprawach wędkarskich, kąpielach w aquaparku, grach i zabawach. Ale majówka nad morzem to też rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują chwili oddechu i relaksu w pięknych okolicznościach przyrody, jakie nasza miejscowość wczasowa zapewnia o tej porze roku. Jeśli jeszcze nie złożyli Państwo rezerwacji, warto to zrobić jak najszybciej, póki są wolne miejsca.

Nie da się ukryć, że początek maja to najbardziej oblegany przez turystów termin w roku, zaś morze to najchętniej wybierany kierunek. Nic dziwnego – majówka nad morzem to właśnie to, czego każdy z nas potrzebuje po długiej, mroźnej zimie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here