www.idobooking.com

Właściciele hoteli, a także innego rodzaju obiektów noclegowych, powinni jak najszybciej umożliwić swoim gościom dokonywanie rezerwacji online. Pozwoli to z jednej strony wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, z drugiej zaś usprawni pracę zatrudnionych w obiekcie osób. Doskonałym wyborem okazuje się być system IdoBooking. Dzięki IdoBooking klienci mogą dokonywać rezerwacji już z poziomu strony internetowej, natomiast hotele mogą otrzymywać raporty i analizy, które uprawnią zarządzanie pracą obiektu.

Dla wygody gości

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest dziś możliwość dokonywania rezerwacji online. Systemy umożliwiające rezerwowanie przez internet wdrażają dziś kina, teatry, a także przychodnie zarówno te prywatne, jak i publiczne. Pora więc na to, aby rezerwacji online można było dokonywać także w hotelach i innego rodzaju obiektach noclegowych. Dzięki temu goście nie muszą dzwonić na recepcję, aby zabukować swój pobyt. Nie muszą również pisać maili, na które obsługa hotelu często nie ma możliwości odpowiedzieć. Dzięki IdoBooking goście mogą nie tylko rezerwować pokoje, ale również dokonywać płatności online, co dodatkowo zwiększa ich poczucie komfortu i wygody.

Dla właścicieli obiektów noclegowych

IdoBooking to system, dzięki któremu o wiele łatwiej będzie nam zarządzać rezerwacjami, zwłaszcza, jeśli prowadzone są one za pomocą wielu kanałów. Obecnie hotele wykorzystują bowiem wiele stron, dzięki którym goście mogą nie tylko poznać ich ofertę, ale również zarezerwować pokój. Choć takie rozwiązanie posiada wiele korzyści, niesie też za sobą ryzyko overbookingu. Z pomocą przychodzi IdoBooking, dzięki któremu możemy zebrać w jednym miejscu wszystkie, dokonane przez klientów rezerwacje. Nie musimy każdorazowo aktualizować informacji na stronach, na których dostępna jest nasza oferta – wszystko bowiem zaktualizuje się automatycznie.

Jak korzystać z systemu IdoBooking?

Z systemu IdoBooking może skorzystać każdy, kto jest zainteresowany rozwijaniem swojej działalności hotelarskiej. Więcej o IdoBooking możemy dowiedzieć się na stronie internetowej www.idobooking.com. Warto mieć przy tym świadomość, że w dzisiejszych czasach możliwość dokonywania rezerwacji oraz sprawnego zarządzania nimi poprzez kanały mobilne to absolutna konieczność. Konieczne będzie więc wdrożenie rozwiązań, które ułatwią gościom dokonywanie rezerwacji, pracownikom hoteli – wykonywanie swoich obowiązków zawodowych, zaś właścicielom obiektów noclegowych – sprawne i efektywne zarządzanie nimi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here