Nie spędzaj walentynek w domu

Walentynki to czas wyjątkowy, ale też często wyjątkowo trudny do zorganizowania. Przy lutowej pogodzie wszak romantyczne spacery tracą przynajmniej część ze swojego uroku. Na szczęście to nie jest jedyne rozwiązanie i można zrobić coś więcej, niż organizować czas w domu!

Walentynki na Mazurach

Pomysł z walentynkowym wyjazdem wydaje się dość prosty – co roku wpada na to przecież mnóstwo osób. Ale przecież nie bez znaczenia jest to, dokąd się jedzie! W tym roku zdecydowanie warto postawić na Mazury. Dlaczego? Powodów jest kilka.

Skoro już było o romantycznych spacerach, to walentynki na Mazurach są idealną opcją. Czy można w ten sposób przepędzić zimę? Nie, ale można zobaczyć jej piękniejsze oblicze. Bo nigdzie zima nie wygląda tak cudownie, jak nad brzegiem jednego z mazurskich jezior. A poza tym wizja powrotu do hotelu, gdzie już czeka nagrzana sauna, jest dodatkowo kusząca.

No właśnie – nagrzana sauna, jacuzzi i rozbudowana strefa SPA oraz baseny to atrakcje, które dla wielu swoich gości przygotowują na walentynki najlepsze hotele. Zwykle można oczekiwać specjalnej oferty dla dwojga: od masaży w duecie, aż po romantyczne pakiety w saunarium, w zależności od fantazji gestorów hotelu.

Nie ulega też wątpliwości, że na romantyczny wypoczynek właśnie zima jest najlepsza, zwłaszcza na Mazurach, które przecież największe tłumy przyciągają latem. Ci, którzy jeżdżą tam tylko w wakacje, też mają mnóstwo powodów do radości, ale wspólne odkrywanie Mazur wtedy, kiedy są zdecydowanie mniej zadeptane, jest znakomitą atrakcją samo w sobie.

Hotel na walentynki? Wybierz bogatszą ofertę

To jasne, że za udane walentynki będziecie odpowiadać głównie Wy, bo to przecież Wasz wspólny czas, ale jednak dobrze zbudowana oferta hotelu może znakomicie pomóc. Kolacja przy muzyce na żywo (często klawisze zastępuje się gitarą albo saksofonem, znacznie bardziej romantycznymi instrumentami), klimatyczne wnętrza, może też szansa na wieczór przy ognisku albo dodatkowy poczęstunek w pokoju – to tylko niektóre z możliwości, które wykorzystują hotele, przygotowując oferty dla zakochanych.

To taki dzień, w którym zdecydowanie trzeba wykraczać poza przeciętność, ale na szczęście ceny w walentynki najczęściej są całkiem niezłe. Pakiety mogą być przygotowane w wersji weekendowej, a czasem sami będziecie wybierali daty pobytu. Znalezienie dobrych ofert nie powinno być szczególnie trudne, bo jeśli wybrany przez Was hotel stanie się „Waszym” miejscem, to i właściciele obiektu mogą mieć pewność, że będziecie chcieli tam wracać nie tylko raz do roku i nie tylko na jedną, dwie lub trzy noce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here