hotel z basenem

Bukowina Tatrzańska to malowniczo położona miejscowość na Podhalu, która jest jedną z najlepszych destynacji na rodzinny wyjazd w góry. Decydują o tym nie tylko zachwycające widoki i bliskość Zakopanego, ale także szereg atrakcji, które nie pozwolą nikomu narzekać na nudę. W naszym artykule przybliżamy te najlepsze atrakcje dla dzieci w Bukowinie Tatrzańskiej, które z pewnością zainteresują także rodziców.

Termy BUKOVINA

Nie wypada zacząć od niczego innego. Termy BUKOVINA, jeden z najnowocześniejszych w Europie kompleksów basenowych zasilanych wodą termalną, to zdecydowanie największa atrakcja Bukowiny Tatrzańskiej, przyciągająca do tej miejscowości turystów z całej Polski.

Dzień na termach to super pomysł na aktywny, relaksujący wypoczynek dla całej rodziny. Kompleks oferuje szereg atrakcji wodnych, by wymienić tylko baseny wewnętrzne i zewnętrzne (łącznie jest ich aż 20), zjeżdżalnie i siatkę do wspinaczki wodnej czy strefę saun. Latem uruchamiana jest również strefa letnia, w której można się świetnie bawić w otoczeniu lasów Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Rodzinne spacery i wycieczki rowerowe

Bukowina Tatrzańska to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Jeśli Wasza rodzina uwielbia spacery czy jazdę na rowerze, to znajdziecie tam liczne trasy i ścieżki, które pozwalają na bliski kontakt z tatrzańską przyrodą oraz podziwianie malowniczych krajobrazów.

Szaleństwa na stoku

Bukowina Tatrzańska to raj dla miłośników narciarstwa, dlatego jeśli planujecie rodzinny wyjazd w góry w okresie ferii, to zdecydowanie rekomendujemy właśnie ten kierunek. Na terenie gminy znajduje się wiele ośrodków narciarskich przyjaznych rodzinom, takich jak Kotelnica Białczańska, Olczań-SKI czy Rusiń-SKI, oferujących łagodne trasy, szkółki i dodatkowe atrakcje zimowe (m.in. zjazd na tubach).

Interesujące wydarzenia w Bukowiańskim Centrum Kultury „Dom Ludowy”

„Dom Ludowy”, zabytkowy budynek w centrum Bukowiny Tatrzańskiej, to miejsce krzewienia lokalnej kultury i tradycji. Regularnie organizowane są w nim warsztaty dla dzieci oraz inne zajęcia, które pozwalają poznać góralski folklor.

Więcej o najbardziej polecanych atrakcjach dla dzieci w Bukowinie Tatrzańskiej czytaj w artykule na stronie internetowej https://www.hotelbukovina.pl/blog/atrakcje-dla-dzieci-w-bukowinie-tatrzanskiej-nasze-top-5.

Hotel BUKOVINA – rodzinne atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej na wyciągnięcie ręki

Czterogwiazdkowy Hotel BUKOVINA, będący częścią Resortu BUKOVINA, to najlepszy wybór na pobyt z dziećmi w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to hotel stricte rodzinny, zapewniający dostęp do szeregu atrakcji, w tym nielimitowany wstęp do Term BUKOVINA (do strefy basenowej można przejść prosto z pokoju w kostiumie kąpielowym i szlafroku).

Hotel oferuje przestronne pokoje, w tym rodzinne apartamenty, pakiety pobytowe ze śniadaniami i wyżywieniem HB, a także liczne udogodnienia dla gości w każdym wieku. Wspomnijmy tutaj tylko o:

 • Szerokim wyborze zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała w Wellness BUKOVINA;
 • Klubie Malucha dla dzieci od 3. roku życia, w którym rodzice mogą zostawić pociechę pod opieką animatorek, a sami w tym czasie skorzystać z oferty zabiegowej, zrelaksować się w saunie czy np. wybrać na romantyczną kolację do Restauracji BUKOVINA;
 • Zewnętrznym placu zabaw z pięknym widokiem na Tatrzański Park Narodowy, bezpłatnych lekcjach nurkowania, konsoli Xbox, sali gier oraz szlafrokach dla najmłodszych;
 • Możliwości wypożyczenia rowerów, a w sezonie zimowym sanek i sprzętu narciarskiego;
 • Active Barze oferującym zdrowe biokoktajle i świeżo wyciskane soki;
 • Barze BUKOVINA z muzyką na żywo i wieczorami z DJ-em;
 • Dostępie do BUKOVINA Club z basenem, jacuzzi, różnorodnymi saunami, w tym śródziemnomorską oraz tarasem wychodzącym na las;
 • Darmowym parkingu w garażu podziemnym;
 • Strefie rozrywki z bilardem, kręgielnią oraz dartem;
 • Profesjonalnym Klubie Fryzjerskim Maniewski;
 • Bezpłatnym Wi-Fi dostępnym w pokojach i na terenie całego hotelu;
 • Nielimitowanym dostępie do siłowni i sali cardio.

Z pełną ofertą pobytową Hotelu BUKOVINA, w tym z atrakcyjnymi pakietami m.in. na majówkę i wakacje, zapoznasz się na stronie obiektu hotelbukovina.pl. Rezerwacji możesz dokonać wygodnie online, gwarantując sobie najkorzystniejszą cenę i duży wybór terminów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here