Hotel Filmar w Toruniu

Urządzanie imprez nie jest wcale tak łatwą sprawą. Dzisiejsze standardy są odmienne od tego, co było kilkanaście lat temu. Obecnie chcąc mieć pewność, że wesele lub inna impreza firmowa okaże się sukcesem, należy zlecić to zadanie specjalistom, którzy wezmą na siebie pełną odpowiedzialność i będą czuwać nad każdym elementem. W ten sposób można także oszczędzić sobie nerwów, przygotowując się do tak dużego wydarzenia.

Hotel Filmar w Toruniu

Wsparcie przy organizacji imprez okolicznościowych (nie tylko jeżeli chodzi o wesela), jest w stanie zapewnić Hotel Filmar w Toruniu. Obecni są od dwudziestu lat w branży hotelarsko-gastronomicznej. Tak długa obecność pozwoliła zdobyć im niezbędną wiedzę, dzięki czemu są oni w stanie podołać obowiązkom, które powierzane są im przez Gości.

Sam hotel nie znajduje się w ścisłym centrum miasta. Leży nieco na uboczu, ale jest dobrze skomunikowany, więc nikt nie będzie miał problemu z dotarciem. Hotelowi zostały przyznane cztery gwiazdki, które dowodzą temu, że można tutaj oczekiwać obsługi na najwyższym poziomie. I tak faktycznie jest. Niezależnie od tego czy urządzana jest tu impreza okolicznościowa, firmowa lub jest się Gościem hotelowym, obsługa zawsze pozostaje do dyspozycji i zawsze reaguje na wszystkie potrzeby.

Filmar toruń

Wymarzone wesele

Ślub i wesele to uroczystość, która chce być dobrze zapamiętana. Nie tylko przez Państwa Młodych, ale także Gości. Przyszli małżonkowie wkładają całe swoje serce w przygotowanie tego wydarzenia. Hotel Filmar na tę okoliczność oferuje możliwość wynajęcia sali bankietowej, gdzie istnieje możliwość ugoszczenia aż 250 osób. Z sali jest bezpośrednie wyjście do ogródka letniego, co jest chętnie wykorzystywane szczególnie wiosną i latem. Przyjęcia weselne można zorganizować tutaj przez cały rok.

Jeżeli jednak będzie taka potrzeba, Hotel Filmar jest w stanie zorganizować także mniejsze imprezy weselne. Jest to możliwe dzięki temu, że do dyspozycji są mniejsze sale. Oprócz tego narzeczeni mogą również skorzystać z fachowego wsparcia, które oferowane jest przez obsługę. Obejmuje ono m.in. dobór odpowiednich pokrowców na krzesła i stoły oraz zastosowanie oświetlenia (tak, aby zdjęcia z uroczystości mogły wypaść jak najkorzystniej). Z ich strony można także liczyć na polecenie studia florystycznego, które zadba o obecność kwiatów. Tak, aby na każdym kroku móc poczuć fachowe wsparcie, którego w dniu wesela nie może zabraknąć.

Wymarzone wesele

Własna cukiernia i inne udogodnienia

Narzeczeni wiedzą, że każdy detal musi zostać starannie dopracowany. W dniu ślubu i wesela nie ma bowiem miejsca na błędy. To dlatego Hotel Filmar dysponuje własną cukiernią, która jest w stanie przygotować odpowiedni tort. Bez tak ważnego deseru, który będzie dzielony wspólnymi siłami przez świeżo poślubionych małżonków, wesele nie będzie ważne. Po co szukać osobnego wykonawcy, skoro Hotel Filmar zadba o możliwość jego upieczenia w wybranych smakach.

Oprócz tego, że tort jest ważny, na weselu również nie może zabraknąć innych deserów. Cukiernia hotelu zadba także o inne ciasta bankietowe i candy bar, jeżeli tylko takie będzie życzenie Pary Młodej. Wszystko bowiem zawsze zostaje dopasowane do indywidualnych potrzeb narzeczonych. W końcu to oni i ich osobiste potrzeby są ważne w tym dniu.

Inne imprezy okolicznościowe

Hotel Filmar docenia możliwość zorganizowania przyjęć weselnych, ale nie zapomina także o tym, że ważne są również inne imprezy okolicznościowe. Przykładem mogą być Pierwsze Komunie Święte, urodziny, chrzciny, rocznice ślubu, itd. Niezależnie od tego, z jakiej okazji będzie odbywać się impreza, ze strony hotelu można liczyć na indywidualne podejście. Nie tylko jeżeli chodzi o wybór właściwej aranżacji, ale także ustawienie stołów, menu, napoje, atrakcje. Tak, aby móc podkreślić indywidualny charakter całego spotkania.

imprezy okolicznościowe

Warto również zaznaczyć, że hotel jest w stanie zaoferować także bardzo wygodną bazę noclegową, dostępną przez cały rok. Będzie to szczególnie ważne dla osób, które przyjeżdżają do Torunia na imprezę spoza miasta. W ten sposób nie trzeba będzie martwić się o późny powrót. Będzie można zostać na noc, aby móc odpocząć po szaleństwach ostatniej nocy. Przy okazji, nowożeńcy mogą liczyć na noc w apartamencie w prezencie od hotelu, z opcją możliwości podania śniadania do niego. To taki miły gest, który na pewno ucieszy świeżo poślubionych małżonków.

Wyjątkowa oferta Hotelu Filmar

Wyjątkowa oferta Hotelu Filmar

Hotel Filmar obchodzi jubileusz. Dwadzieścia lat obecności na rynku to bardzo dobry wynik, który świadczy także o zaufaniu obdarzanym przez Gosci. Warto zapoznać się z ich pozostałą ofertą. Przez cały rok można tu liczyć na nocleg w 154 komfortowo urządzonych pokojach. Do dyspozycji jest restauracja, gdzie podawanych jest wiele potraw. Dużą popularnością cieszy się menu sezonowe. Goście hotelu mają do dyspozycji bardzo duży parking. Oferta skierowana jest nie tylko do Gości indywidualnych, ale także firm i placówek edukacyjnych. Istnieje możliwość zorganizowania tutaj eventów biznesowych, studniówek i innych imprez.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here