Rodzinny wyjazd na narty do Włoch

Włoskie Alpy to jeden z najbardziej znanych i cenionych regionów narciarskich. Ogromna ilość tras i doskonale przygotowane ośrodki zachęcają do korzystania z uroków tutejszych zakątków. Co więcej, w alpejskich kurortach praktycznie każdy znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie. Poznaj to, co najciekawsze i wybierz wycieczkę dla całej rodziny.

Rodzinne wyjazdy na narty. Dlaczego warto?

Jednym z najlepszych pomysłów na spędzenie ferii zimowych może być wspólny, rodzinny wyjazd na narty. Zamiast wysyłać dzieci na obóz, a samemu odpoczywać w domu lub pracować, znacznie lepiej będzie zorganizować wspólny wypoczynek na łonie przyrody, w pięknym, ośnieżonym zakątku Europy.

Taki wyjazd to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności lub podszlifowanie już posiadanych. To przede wszystkim okazja do wspólnego spędzenia czasu i zacieśniania rodzinnych więzów, a także poznania nowych cech naszych najbliższych. Wspólna zabawa i pomoc sobie na stoku na pewno sprawią, że każdy w rodzinie będzie szczęśliwszy i znacznie mocniej związany z pozostałymi.

Oczywiście, jest to także okazja do odwiedzenia ciekawych zakątków. W końcu oprócz szusowania po stoku, czas można spędzić także na innych aktywnościach, zaczynając od spacerów, a kończąc na zwiedzaniu okolicznych zabytków. We Włoszech znajdują się praktycznie na każdym kroku, więc bez wątpienia każdy znajdzie wśród nich swoje ulubione.

Wspólne szusowanie

Wyjazdy na narty do Włoch to przede wszystkim rodzinne szusowanie, z rodzinnym Ski Passem wliczonym w cenę całego wyjazdu. To rozwiązanie, które sprawi, że bez wahania każdy z członków rodziny będzie mógł udać się na stok i doskonale bawić, bez obawy o cenę całego przedsięwzięcia albo o samodzielne poszukiwanie atrakcyjnej oferty.

Warto również pamiętać o dodatkowych możliwościach, takich jak Free Ski, czyli Ski Passach wliczonych w cenę wykupionych wczasów o długości minimum siedmiu dni. Taka oferta obowiązuje przede wszystkim na koniec i początek sezonu, jednak może być atrakcyjną zachętą do wyjazdu.

Specjalnie z myślą o dzieciach

Włoskie kurorty narciarskie warto wybrać na rodzinny wyjazd również dlatego, że zostały one doskonale dostosowane do potrzeb najmłodszych. Znajdują się w nich specjalne przedszkola i szkółki narciarskie, w których maluchy mogą wspólnie zdobywać wiedzę i ćwiczyć swoje zdolności. Co więcej, po zabawie na śniegu mogą wspólnie odpocząć podczas oglądania bajek czy innych aktywności, dzięki czemu na pewno będą mogły nawiązać także nowe znajomości.

Włoskie atrakcje to nie tylko narty

Wybierając się do włoskiego kurortu, warto pamiętać, że nie tylko śnieżne atrakcje czekają tam na przybyłych. Włochy to także piękne widoki, wspaniała kuchnia i kultura, która potrafi zachwycić każdego. Bez wątpienia jest miejscem, w którym wypoczną wszyscy członkowie rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here