trening ewa chodakowska
fot. pexels.com

Treningi z Ewą Chodakowską cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród kobiet, którym zależy na zrzuceniu zbędnej ilości kilogramów. Treningi z Ewą są intensywne, ale przynoszą upragnione rezultaty w bardzo krótkim czasie. Dlaczego warto z nią ćwiczyć? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/trening-ewy-chodakowskiej-model-look-zasady-efekty-i-opinie/

Treningi

Ewa Chodakowska posiada pakiet opracowanych treningów, które dostosują się do możliwości każdej osoby, zarówno początkowej, jak i tej bardziej zaawansowanej. Opierają się one na zasadzie HIIT i wykonywaniu dużej ilości ćwiczeń aerobowych.

To właśnie metoda mieszania ćwiczeń intensywnych, aerobowych z ćwiczeniami bardziej statycznymi przynosi doskonałe efekty większości osób, które ćwiczą z Ewą. Ma to na celu nie tylko przyspieszenie metabolizmu, ale również dotlenienie mięśni, które wówczas pracują wydajniej.

Do treningów z Ewą nie musisz mieć specjalistycznego sprzętu. Wystarczy ci strój treningowy, mata oraz pakiet treningów Ewy. Z pewnością jako osoba początkująca na starcie nie wykonasz całego treningu, ale to nic nie szkodzi. Plan jest rozpisany w ten sposób by stopniowo zwiększać swoje możliwości, a także podnosić poprzeczkę.

Dodatkowo Ewa bardzo mocno motywuje swoje fanki i nie pozwala im się poddać podczas treningu oraz poza nim. Zobaczysz, że jeśli włożysz w treningi całe swoje serce, bardzo szybko będziesz mogła się cieszyć wymarzoną sylwetką!

Jedzenie

Oczywiście dieta nie pozostaje tutaj bez znaczenia. Chcąc zrzucić kilogramy, musisz również zadbać o swoją dietę, którą możesz także wykupić w sklepie Ewy. Przygotowują ją odpowiedni specjaliści, dietetycy, którzy zadbają nie tylko o to, by ci smakowała, ale również by posiłki były łatwe w przygotowaniu oraz zdrowe.

Zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, którą będziesz wykonywać regularnie, bowiem zakłada to plan treningowy Ewy, pozwolą ci na to by cieszyć się wymarzoną sylwetką i nie narazić się na efekt jo-jo, który bardzo często jest skutkiem zbyt rygorystycznych diet.

Przeczytaj też: http://www.travelneo.pl/dieta-przemienna-o-co-chodzi/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here