Wisła na weekend

Malownicza Wisła położona w Beskidzie Śląskim to miejscowość przyciągająca turystów już od wielu lat. To świetna propozycja nie tylko dla aktywnych, ale także dla osób poszukujących relaksu i lubiących zwiedzanie. Co warto zobaczyć w Wiśle podczas weekendu? Gdzie przenocować?

Atrakcje w Wiśle – co trzeba zobaczyć?

Wisła może zaproponować odwiedzającym wiele atrakcji, dlatego wtedy, gdy do dyspozycji jest tylko jeden weekend, warto wybrać te najciekawsze.

Przede wszystkim warto pomyśleć o wyjściu na szlak. W okolicy znajdują się szczyty jak Czantoria, Stożek, Barania Góra czy Malinowska Skała. Trasy nie są skomplikowane, można także skorzystać z popularnej kolejki na Czantorię. Ze szczytów rozciągają się piękne widoki na okolicę – można dostrzec też inne szczyty Beskidów. Zachwycają również wodospady na Wisełce, Kaskadę Rodła i Jezioro Czerniańskie.

Podczas pobytu warto też zwrócić uwagę na inne atrakcje. Wśród nich należy wskazać na Zamek Prezydencki oraz na Myśliwski Zameczek Habsburgów i skocznię narciarską im. Adama Małysza. W Wiśle działają także parki linowe.

Nocowanie w Wiśle – gdzie się zatrzymać?

Hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, apartamenty w Wiśle – wybór noclegów jest bardzo szeroki, dlatego każdy może znaleźć tutaj coś na swoją kieszeń. Warto zwrócić szczególną uwagę na oferty w kategorii Wisłaapartamenty, ponieważ to właśnie one mogą zaoferować wysoki komfort wypoczynku w dogodnych cenach.

Poprzez dostępne apartamenty Wisła staje się miejscowością, w której można wypocząć na wysokim poziomie. Elegancko wykończone wnętrza z pełnym wyposażeniem są doskonałym wyborem dla osób, które doceniają wysoki standard. Również apartamenty w Wiśle to bardzo dobry wybór dla rodzin z dziećmi – szczególnym atutem jest wtedy dostęp do własnej kuchni, dlatego samodzielne przyrządzenie śniadania, obiadu czy kolacji nie stanowi problemu.

Podróżującym chcącym wybrać apartamenty Wisła może zaproponować noclegi w różnych częściach miasta – w jego centrum oraz na mniej zatłoczonych obrzeżach, za to blisko szlaków turystycznych oraz tras narciarskich.

Osoby zainteresowane ofertami Wisłaapartamenty oraz innymi propozycjami noclegowymi mogą sprawdzić je już teraz online. Warto pamiętać o dokonaniu wcześniejszej rezerwacji, ponieważ czasami trudno znaleźć wolne miejsca na ostatni moment.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here