Domki kopułowe i jurty na wynajem

Noclegi w okrągłej przestrzeni stają się coraz popularniejsze. Choć jest to rozwiązanie znane od wieków – dziś możemy spotkać je w nowej, udoskonalonej odsłonie. Jedno z takich miejsc znajdziemy w urokliwej okolicy Starej Morawy na Dolnym Śląsku. Kompleks wypoczynkowy “4 żywioły” oferuje Gościom noclegi w jurtach i domkach kopułowych. Na ogrodzonym terenie znajdują się budowle, które łączą w sobie zalety campingu i komfort. Dziś stało się to nowym trendem turystycznym, który nosi nazwę glamping. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o noclegach w Starej Morawie.

Udogodnienia w jurtach i domkach kopułowych na wynajem

Jurty i domki kopułowe na wynajem to idealne rozwiązanie dla osób szukających połączenia aktywnego wypoczynku i wygody. Są one przygotowane na każdą porę roku. Posiadają ekologiczny system grzewczy oraz klimatyzację. Jak wygląda taki budynek? Mogłoby wydawać się, że jurtom i kopułom jest znacznie bliżej do namiotu niż tradycyjnego domku. To wrażenie jest jednak mylne. W środku znajdziemy nie tylko miejsca noclegowe. Wnętrze kryje podział na miejsca noclegowe, strefę wypoczynkową, komfortową łazienkę z toaletą i aneks kuchenny z jadalnią. W środku znajdziemy również udogodnienia, takie jak: ekspres, WiFi czy małe AGD.

W jurtach dodatkową atrakcją jest świetlik – niezwykłe okno dachowe. Pozwala ono na oglądanie rozgwieżdżonego nieba z poziomu łóżka. W domkach kopułowych nie znajdziemy świetlika, ale również możemy liczyć na malownicze widoki. Domki kopułowe posiadają przeszklony trójkąt złożony z drzwi i okien, dzięki któremu możemy cieszyć się widokiem na góry.

Stara Morawa w gminie Stronie Śląskie

Okolica w której znajduje się ośrodek “4 żywioły” zapewnia wiele atrakcji przez cały rok. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla par, rodzin z dziećmi, jak i grup znajomych. Nieopodal znajdziemy liczne szlaki górskie oraz stoki narciarskie. W bliskiej okolicy znajduje się również zalew w Starej Morawie – jeden z najwyżej położonych sztucznych zbiorników wodnych w Polsce. Na jego terenie znajdziemy kąpielisko, plażę czy plac zabaw dla dzieci. Marzysz o komfortowym wypoczynku w górskiej okolicy? Sprawdź ofertę ośrodka wypoczynkowego “4 żywioły”: Glamping Dolny Śląsk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here