Aktywne obozy dla dzieci i młodzieży

Obozy dla dzieci i młodzieży

Lato 2020 roku zapowiada się jeszcze ciekawiej niż dotychczas. Wszystko to za sprawą aktywnych obozów dla dzieci i młodzieży, jakie obejmuje aktualny katalog Agencji Turystycznej Wonderlands. Fascynujące przygody można odbyć w kilku miejscach na terenie Polski, a wyjazd na wczasy w otoczeniu naturalnego środowiska jest najlepszym rozwiązaniem po żmudnym roku szkolnym i miłą odmianą od obowiązków. Szereg możliwości, jakie stwarzają obozy tematyczne będzie dostępny w:

  • Borach Tucholskich,
  • na Wybrzeżu Bałtyckim w Mrzeżynie, Dąbkach, Dźwirzynie, Dziwnówku, Mielnie,
  • i na ziemi łódzkiej- w Spale.

Trzydziestoletnie doświadczenie w organizacji wakacyjnych aktywności sprawia, ze na 2020 rok przewidziano obozy tematyczne związane z szeroką ofertą. Zapowiedź najbliższego lata przynosi zarówno dobrze znane perełki AT Wonderlands takie jak obozy fabularne, militarne i ASG, jak i świetne połączenia relaksu i ruchu. Elastyczne kategorie wiekowe, które posiada każdy z obozów powodują, że nie sposób nie znaleźć wyjazdu nawet dla młodszych juniorów.

Obozy dla dzieci i młodzieży

Obozy dla dzieci i młodzieży o charakterze wojskowym będą w 2020 roku hitem lata, zwłaszcza że w katalogu ofertowym występuje cała gama ich odmian. Można wziąć udział zarówno w wyjeździe opartym na survivalu, militariach z ASG (soft gun), imitowanych działaniach snajperskich, jak i niezliczonej ilości innych połączeń. Zobacz katalog  Lato 2020 na: https://aktywne-obozy.pl/katalog-pdf

Obozy dla najmłodszych dzieci

Dla najmłodszych przygody zaczynają się na obozie farmerskim, przygodowym, a nawet…laserowym z paintballem! Dla dzieci szczególnie energicznych i wszystkich zainteresowanych, rok 2020 przynosi odlotowy obóz ,,Zakręcone Wakacje”, na którym nie da się nudzić, podobnie jak obóz taneczny, fantasy czy windsurfingowy. Pierwszoklasiści również zasługują na odpoczynek po prawdziwej szkole życia, co umożliwi im obóz przygodowy ,,Mali Odkrywcy”, wyjazd przygodowy w kilku wariantach czy tez kolonia dla najmłodszych adeptów w postaci ,,Klubu Urwisa”. Obóz wędkarski to nie lada gratka i ukłon w stronę tropicieli i wiecznych poszukiwaczy z nutką cierpliwości, podczas gdy zafascynowani egzotyką bez problemu odnajdą się z pasją ,a obozie japońskim.

Nasze obozy pozwolą w 2020 roku podtrzymać formę spragnionym ruchu na obozach sportowych. Wyjazdy o charakterze windurfingowym, fitness, rekreacyjny uzupełniają w nadchodzącym okresie wakacyjnym znane już bestsellery od AT Wonderlands. Mnóstwo tegorocznych nowości przyciąga rzesze zainteresowanych, zarówno formą tradycyjną, jak i promocją 3 Pory Roku i Stały Klient. Tylu atrakcjom nie sposób się oprzeć. Zapisując się odpowiednio wcześniej można sporo zaoszczędzić! Zobacz aktualne promocje, które dla Was przygotowaliśmy: https://aktywne-obozy.pl/promocje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here