Zaczynasz planować kolejny urlop, ale po roku spędzonym za biurkiem nie masz ochoty na bezczynne leżenie na plaży? A może jesteś fanem sportów ekstremalnych, a twoja rodzina woli wypoczywać w rytmie slow? Istnieje sposób na spędzenie z bliskimi urlopu, który będzie połączeniem aktywnego wypoczynku z relaksem i to w zupełnie nowym wymiarze. Jaki? Zdecyduj się na czarter jachtów i pływaj w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi – Seszelach.

Seszele – raj dla żeglarzy

Seszele to archipelag 115 wysp oblewanych przez lazurowe wody Oceanu Indyjskiego o jasnych, piaszczystych plażach umieszczonych między jedynymi na Ziemi granitowymi skałami. Na tle błękitnego nieba odznaczają się 30 – metrowe palmy rodzące owoce o pięknych kształtach. W środku lądu dominuje bujna, zielona roślinność. Na Seszelach są dwie pory: sucha i deszczowa, a lipiec i grudzień to miesiące z największą ilością opadów. Najlepszą porą na czarter jachtów jest okres od listopada do końca marca, ale jeśli lubisz bardzo ciepłe i słoneczne dni, wspaniale spędzisz urlop na wyspach przez cały rok. Nie masz uprawnień do kierowania jachtem? Podczas rezerwacji poproś o obecność na łodzi skippera, który zadba o bezpieczeństwo żeglugi przez cały czas trwania rodzinnego rejsu. O czym jeszcze powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na czarter jachtów na Seszelach?

Czarter jachtów

Cena jest ważna, ale nie powinna być głównym kryterium wyboru. Zwróć uwagę na opinię na temat firmy wynajmującej łodzie, jakość jachtów, ich wyposażenie, a ponadto koniecznie wybierz dostawcę z doświadczeniem. Wynajem łodzi to usługa, z którą powinny wiązać się liczne udogodnienia, takie jak: ciepła woda i panele słoneczne na pokładzie czy dobre wyposażenie kuchni. Wszystko po to, abyś mógł w spokoju odpoczywać. Decydując się na czarter jachtów, zwróć uwagę również na wysokość kaucji, opłaty za sprzątanie i materiały eksploatacyjne. Więcej informacji o tym, jak wygląda wynajęcie łodzi od sprawdzonej firmy czarterowej, znajdziesz na stronie GlobeSailor.pl.

Kilkanaście dni w spędzonych na jachcie w otoczeniu dziewiczej przyrody i wody o lazurowym kolorze z pewnością dostarczy dużo wrażeń i na długo zapadnie w pamięć twojej rodziny. Zarezerwuj swoją łódź już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here