łóżko hotelowe

Zadowolenie gości hotelowych wynika przede wszystkim z komfortu snu. Osoba, która budzi się wyspana i pełna energii będzie znacznie lepiej wspominała pobyt od osoby niewyspanej i obolałej. Źle dobrany materac i łóżko mogą powodować słabsze opinię dla ośrodka oraz malejące zainteresowanie ofertą. Dlatego tak ważne jest podjęcie przemyślanej decyzji w tej materii. Wybór idealnego łóżka z pewnością nie należy do najprostszych. Warto się jednak nad tym pochylić, ponieważ będzie to miało bezpośredni wpływ na jakość snu gości. Jakie więc najważniejsze cechy powinno posiadać doskonałe łóżko hotelowe?

Najważniejsza decyzja – łóżko standardowe, czy kontynentalne?

W Polsce największą popularnością w hotelach cieszą się łóżka kontynentalne standardowe. Łóżka kontynentalne ze sprężynami częściej można spotkać w hotelach w Europie Zachodniej lub w Stanach Zjednoczonych. Jaka jest zatem główna różnica między łóżkami standardowymi a tymi ze sprężynami.

Wiele osób nie zwraca uwagę na to co się dzieje pod materacem, a jest to przecież baza.

Baza decyduję o tym jak materac się zachowuje i jaką będzie on miał żywotność. Baza ze sprężynami jest oczywiście lepsza, nadaje większego komfortu i przedłuża żywotność samego materaca.

Bazy standardowe są rozwiązaniem bardziej ekonomicznym, jednakże trzeba tutaj być bardzo uważnym, ponieważ producenci często odchudzają bazy, co stanowi zagrożenie dla Klienta. Warto zwrócić uwagę na to, że nawet jeśli baza nie posiada sprężyn, to powinna być ona wyposażona w piankę o określonej grubości, aby materac miał zapewnioną chociaż minimalną amortyzację. Dodatkowo pianka w bazie nadaje jej walorów estetycznych.

Polska marka JMB Design zawiera w swojej ofercie trzy podstawowe bazy: simple, komfort oraz komfort lux. Różnią się one technologią wypełnienia oraz ostatecznym odczuciem, jakie będą mieli goście po przespanej nocy. Z pewnością zdecydowanie się na łóżka kontynentalne podniesie standard hotelu i zadowolenie gości. Może także stanowić istotny wyróżnik oferty. Standardowe łóżka są także dobrą opcją. Dużą uwagę wtedy należy poświęcić doborowi odpowiedniego, uniwersalnego materaca, który zapewni maksymalną wygodę, niezależnie od masy ciała.

Wyjątkowy design

Kiedy gość po raz pierwszy przekracza próg swojego pokoju hotelowego, od razu wyrabia sobie opinię. Jest to pierwsze wrażenie, które powinno być niezwykle pozytywne. Ekskluzywne łóżko z designerskim wezgłowiem może znacznie polepszyć wrażenia gości. Producenci, którzy specjalizują się w wykonywaniu zleceń dla hoteli, są świadomi jak ważne jest wzornictwo. JMB Design posiada duży wybór różnorodnych wzorów wezgłowia. Ponieważ wszystkie projekty są wykonywane ręcznie i na zamówienie, można dobrać odpowiednią barwę obicia. Producenci dysponują rozmaitymi tkaninami, na które można się zdecydować. Spersonalizować można także nóżki, by te maksymalnie pasowały do wizji pomieszczenia. Doskonałe łóżka hotelowe powinny być nie tylko komfortowe, ale także eleganckie i zapadające w pamięć.

Skąd pozyskać doskonałe łóżko hotelowe?

Na rynku istnieje sporo firm, które podejmują się zleceń dla hoteli. Warto dokładnie przemyśleć na czyje usługi ostatecznie się zdecydujemy. Dobrze wybrać firmę, która ma wieloletnie doświadczenie i precyzyjną specjalizację. Należy także upewnić się, że elementy, z których składane są konstrukcje będą najwyższej jakości. JMB Design wszystkie projekty wykonuje w Polsce. Ich wyróżnikiem jest to, że energia użyta przy pracy pochodzi ze źródeł odnawialnych – paneli fotowoltaicznych. Zatem nie tylko produkują doskonałej jakości konstrukcje, ale także odpowiedzialnie dysponują zasobami. Posiadają także sztab ekspertów, którzy są w stanie precyzyjnie doradzić, która opcja będzie najkorzystniejsza. Są to istotne zalety, jakie powinien mieć producent, który będzie w stanie dostarczyć doskonałe łóżko hotelowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here