Dozownik na mydło i kosmetyki w hotelu. Sprawdź, co wybrać!

0
3005

Czyste, zadbane pokoje to podstawa w każdym dobrym hotelu. Niezależnie od tego czy prowadzisz duży obiekt czy mały pensjonat – zadbaj o odpowiednie warunki higieniczne. Pomogą Ci w tym profesjonalne dozowniki Tork, dzięki którym będziesz mieć pewność, że kosmetyki, które udostępniasz klientom są zawsze czyste. Sprawdź, jakie produkty szczególnie polecamy do hotelu.

Dozownik do mydła w hotelu – na co zwrócić uwagę?

Prawidłowa i dokładna higiena rąk to podstawa, dlatego do łazienek hotelowych szczególnie polecamy dozowniki w systemie zamkniętym zamiast tradycyjnych dozowników na mydło dolewane. Dozowniki w systemie zamkniętym są higieniczne i zapobiegają krzyżowemu przenoszeniu bakterii. Takie pojemniki za każdym razem uzupełniane są nowymi, zamkniętymi wkładami z czystą pompką i butelką. Oznacza to, że mydło nie jest dolewane z kanistra, a hermetycznie zapakowane w jednorazowe opakowania, które zapobiegają dostępowi drobnoustrojów ze środowiska zewnętrznego.

W przypadku dozowników na mydło dolewane jest zupełnie inaczej. Dozowniki w systemie otwartym często zawierają bakterie i inne zanieczyszczenia. Do skażenia dochodzi najczęściej poprzez obecność ciał obcych, np. owadów, niski poziom higieny personelu sprzątającego czy poprzez brak czyszczenia i dezynfekowania dozownika przed każdym uzupełnieniem – dlatego tak ważne jest zachowanie odpowiedniej higieny w miejscach, w których przebywa wiele osób.

Dozownik do mydła hotelowy

Do łazienki hotelowej szczególnie polecamy kompaktowe dozowniki do mydła marki Tork, które nadają się nawet do najmniejszej łazienki. Ze względu na niewielki rozmiar nie zajmują dużo miejsca i prezentują się bardzo stylowo, co również wpływa na pozytywny odbiór obiektu. To, co wyróżnia podajniki Tork to również funkcjonalny design, który umożliwia gościom łatwe dozowanie odpowiedniej ilości produktu. Podajniki są bezproblemowe w użyciu zarówno dla dzieci i osób starszych, co potwierdza certyfikat wydajny przez Szwedzkie Stowarzyszenie ds. Reumatyzmu.  Dodatkowo są łatwe do uzupełniania i utrzymania w czystości również dla personelu sprzątającego.

Urządzenia dostępne są w dwóch podstawowych kolorach – białym i czarnym, dlatego z pewnością dopasujesz je do stylu swojego wnętrza. Warto dobrać do nich delikatne mydło w płynie Tork 420502, które zadba o właściwą pielęgnację skóry Twoich gości.

Dozownik na kosmetyki w hotelu

W hotelu nie może zabraknąć także kosmetyków, dlatego w ofercie marki Tork znajdziemy również produkty pod prysznic. Dostępne kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała podobnie jak mydła do rąk, przeznaczone są do stosowania z kompaktowymi dozownikami. Zapakowane są w szczelnie zamknięte, jednorazowe butelki, które doskonale chronią przed krzyżowym przenoszeniem bakterii. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że kosmetyki dostępne w Twoim hotelu są zawsze czyste – niezależnie od liczby gości.

Do łazienki hotelowej szczególnie polecamy luksusowe mydło w płynie do włosów i ciała Tork 420652 z prowitaminą B5, które łączy w sobie żel pod prysznic, szampon i odżywkę. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom doskonale myje pozostawiając skórę miękką, gładką i świeżą. Jako uzupełnienie pielęgnacji doskonale sprawdzi się również nawilżający balsam do rąk i ciała Tork 420202, który jeszcze bardziej podkreśli troskę Twojego obiektu o komfort gości.

Mydło i kosmetyki do hotelu Tork

Wszystkie produkty do mycia i pielęgnacji skóry marki Tork zawierają starannie wyselekcjonowane składniki. Są przetestowane dermatologicznie i opracowane z myślą o minimalizowaniu ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Wybierając kosmetyki marki Tork wybierasz w pełni higieniczne rozwiązania. Dzięki hermetycznym opakowaniom, zarówno mydło, jak i kosmetyki pod prysznic, nie mają kontaktu ze skażonym otoczeniem, a Ty masz pewność, że zapewniasz swoim gościom najwyższe standardy higieny.

Wszystkie dozowniki Tork znajdziesz na www.e-higiena24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here