Wakacje to czas, gdy czas w pracy bardzo się dłuży. Wolne chwile chętnie spędzamy na świeżym powietrzu, z bliskimi. Weekendy to świetna okazja, na wypad nad jezioro, w góry, na grilla ze znajomymi. A może by tak zaszaleć i spędzić wolne dni w lunaparku? Aby się dobrze bawić nie musicie już opuszczać kraju. Wystarczy wybrać się do Zatoru w małopolsce. Tam znajdziecie Energylandię.

TANIO I DOBRZE

Dla każdego z nas liczą się tanie wyjazdy weekendowe. Nikt nie lubi przepłacać, ani wydawać całych oszczędności. W Energylandii płacisz raz, a bawicie się przez cały dzień. Z każdej atrakcji możecie korzystać dowolną liczbę razy. Co ciekawe, to o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż wizyta w tradycyjnym wesołym miasteczku. Weekendowe wypady do lunaparku w Zatorze nie wyczyszczą Waszych portfeli. Koszt całodziennego biletu normalnego to 109 zł. Dodatkowo macie pewność, że wyjedziecie do domów pełni wrażeń, z naładowanymi bateriami na kolejne tygodnie.

NUDA? U NAS TO NIEMOŻLIWE!

Od kiedy w Polsce działa Energylandia wyjazdy weekendowe nie muszą być nudne. Jak wspomnieliśmy, nie poniesiecie także wysokich kosztów. Lunapark w Zatorze nigdy nie śpi. Tu cały czas coś się dzieje. Na 26 ha zgromadziliśmy kilkadziesiąt atrakcji. Wszystkie są do Waszej dyspozycji. Gdy chwilowo zmęczy Was nadmiar wrażeń – możecie odpocząć w jednej z naszych kawiarni, restauracji albo w wiosce – szwajcarskiej lub vikingów. Później zapraszamy ponownie do zabawy na kolejkach górskich, autodromach czy karuzelach.

ENERGYLANDIA TO MIEJSCE DLA KAŻDEGO

Na tego typu weekendowe wycieczki możecie zabrać przyjaciół, rodzinę, ukochaną lub ukochanego, a nawet dzieci. W Energylandii każdy znajdzie coś dla siebie. Przy tworzeniu parku rozrywki niezwykle ważne było dla nas to, aby nawet najmłodsi mieli zajęcie. Dzięki temu, nikt nie wyjedzie od nas niezadowolony. Na milusińskich czeka magiczna bajkolandia, w której mogą spełniać swoje marzenia. Spotkają tam księżniczki, krasnale czy postaci z ulubionych bajek. Hitem tej strefy bez wątpienia jest tradycyjna karuzela wiedeńska z pięknymi końmi i karocami. Rodziny ze starszymi dziećmi i osoby, które pragną umiarkowanej rozrywki mogą skorzystać ze strefy familijnej. Tam znajdują się atrakcje, które wywołują dreszczyk emocji, takie jak: tradycyjne kolejki górskie, karuzele czy spływy wodne. Prawdziwe emocje i kop adrenaliny czekają jednak na Was w strefie ekstremalnej. To prawdziwa „jazda bez trzymanki”. Znajdziecie tam totalnie odjechane roller coastery, wahadła i wieże zrzutu. Większość z nich dosłownie „wbija w fotel”, bo generują przeciążenie sięgające aż 5,5 g! To oznacza, że przeciętny człowiek o wadze 75 kg w danym momencie będzie odczuwał swój ciężar jako około 412 kg! W Energylandii jest też coś dla fanów zabawy w wodzie. Nasz water park to miejsce, w którym można schronić się przed słońcem w cieniu egzotycznych parasoli, skorzystać ze zjeżdżalni wodnych albo odwiedzić tajemniczy statek, w którym na pewno ukryto skarby.

Możecie być pewni, że po jednej wizycie w Energylandii, zapragniecie ją powtórzyć. Pamiętajcie, że bramy wesołego miasteczka w Zatorze zawsze są dla Was otwarte. To nie tylko sposób na tanie weekendy w Polsce, ale także na przeżycie niezapomnianych przygód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here