Gdzie zamieszkać, będąc w Zakopanem?

Zakopane niezmiennie pozostaje jednym z miejsc obowiązkowo odwiedzanych chociaż raz przez mieszkańców Polski i turystów z zagranicy. Przyciągają ich tutaj niezapomniane widoki, liczne atrakcje dla dorosłych i dla dzieci, a także dobrze przygotowana baza sportowa dla wielbicieli zimowych aktywności, jak narty czy snowboard. Gdzie zamieszkać, wybierając się do Zakopanego? Wybór zależy od tego, w jaki sposób chcesz spędzić tutaj czas i jakiego rodzaju apartament Cię interesuje.

Zamieszkaj w ścisłym centrum Zakopanego

Apartamenty JLS – https://www.zakopaneapartamenty24.eu/ – umiejscowione w ścisłym centrum Zakopanego to z pewnością wybór atrakcyjny dla wszystkich, którzy nie tylko chcą aktywnie spędzać czas w dzień, ale liczą również na wieczorne i nocne atrakcje, których stolica Tatr oferuje mnóstwo. Lokalizacja w centrum miasta pozwala w szybki sposób dotrzeć do wszystkich najważniejszych punktów Zakopanego: od Kompleksu Narciarskiego Nosal, Kuźnic czy Aqua Parku, uwielbianego przez dzieci o każdej porze roku dzieli gości raptem kilkuminutowy spacer, co na zatłoczonych ulicach w sezonie jest najlepszym sposobem przemieszczania się z miejsca na miejsce. Niedaleko stąd także do popularnych Krupówek, gdzie znajdziemy liczne restauracje i miejsca, w których odbywają się wieczorne i nocne imprezy czy do Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem, gdzie mieszczą się boiska sportowe, pływalnia i korty tenisowe dla wielbicieli takich aktywności fizycznych.

Apartamenty w dzielnicy Pardałówka

Jeśli cenisz sobie bardziej ciszę i spokój, JLS oferuje apartamenty położone we wschodniej dzielnicy Zakopanego – Pardałówce, która odznacza się harmonijną, willową zabudową. Pomimo niewielkiego oddalenia od ścisłego centrum, Pardałówka, z sąsiadującą z nią dzielnicą Olcza, również oferuje bogaty wybór miejsc dla wielbicieli narciarstwa i snowboardu. Znajdziemy tutaj trzy średniej wielkości stoki narciarskie, z trasami zjazdowymi o długości 400 m (gdzie różnica poziomów wynosi 45 m), 350 m (z różnicą poziomów 45 m) i 200 m (na którym różnica poziomów wynosi 30 m). Nocleg na Pardałówce pozwala także na wygodne wybranie się w piesze wędrówki po Tatrach w sezonie letnim. Komfortowo urządzone apartamenty pozwalają na wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi, aktywny wypoczynek w dzień i relaks w kameralnej atmosferze wieczorem. Zaopatrzone we wszystkie niezbędne sprzęty apartamenty to doskonała alternatywa noclegowa dla osób, które nie przepadają za bezosobowymi hotelami i cenią sobie możliwość wypoczynku we własnym, najbliższym gronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here