Hotel Polanica-Zdrój - jak wybrać na zimowy wypoczynek?

Chcesz pojechać do Polanicy-Zdroju i zastanawiasz się, gdzie nocować? W naszym poradniku znajdziesz spis hoteli wraz z krótką charakterystyką. Mamy nadzieję, że ułatwi wybór miejsca noclegowego. Sprawdź, jaki hotel W Polanicy-Zdroju wybrać na zimowy odpoczynek.

Medical Sensus

Polanica-Zdrój to miasto uzdrowiskowe znajdujące się w województwie dolnośląskim. Dzięki położeniu nad rzeką Bystrzycą Dusznicką, masywowi Piekielnej Góry i zbocz Gór Bystrzyckich ma malownicze położenie, które doceniają tak miejscowi, jak i turyści. Jednak najwięcej osób odwiedza miejscowość z uwagi na wody lecznicze, które są tam wydobywane.

Wybierając się do Polanicy-Zdroju można skorzystać z oferty znanych sanatoriów, jednak nie będą to dobre miejsca dla wszystkich. Zwłaszcza osoby wymagające, które oczekują od miejsca noclegowego nieco więcej niż łóżka i dachu nad głową, powinny wybrać hotel. Tych w mieście nie brakuje. Z pewnością niejeden turysta potwierdzi, że hotel w Polanicy-Zdroju wart polecenia to Medical Sensus.

Największą zaletą tej placówki jest to, że pozwala nie tylko na wypoczynek, ale też relaks i troskę o zdrowie. Na miejscu można skorzystać z zabiegów na różne dolegliwości, takich jak ból kręgosłupa, stawów, ale i kontuzje czy problemy skórne. Co więcej, w Medical Sensus pomagają również w walce ze stresem i zmęczeniem, zbędnymi kilogramami i brakiem kondycji. To miejsce, w którym można odkwasić organizm. Kąpiele Aqua Pure, masaże, zabiegi na cerę i ciało – to wszystko sprawia, że można podczas zimowego wyjazdu zadbać o siebie.

W hotelu Medical Sensus oprócz komfortowych pokojów na gości czeka również restauracja, siłownia, pokój konferencyjny.

Hotel Polanica Resort & SPA

Drugim hotelem w Polanicy-Zdroju, który warto wziąć pod uwagę, gdy szuka się noclegu, ale i miejsca na relaks i podreperowanie zdrowia, jest Polanica Resort & SPA. To miejsce, w którym można skorzystać z wielu atrakcji.

Jedną z nich jest park wodny, w którym oprócz pełnowymiarowego basenu znajduje się płytka strefa dla dzieci z parasolem wodnym oraz zjeżdżalnią. To nie wszystko. Goście mogą skorzystać również ze strefy SPA, w której są masażery i gejzery, jacuzzi, strefa saun i saunarium. Ponadto można poćwiczyć na siłowni wyposażonej w sprzęt cardio i do ćwiczeń siłowych. Można wynająć również halę sportową. W hotelu znajdują się też tory bowlingowe, sala bilardowa i karciana. Na terenie hotelu jest też klub, w którym odbywają się imprezy oraz restauracja.

Nie można nie wspomnieć i o zabiegach SPA. Każdy w bogatej ofercie znajdzie pakiet idealny dla siebie. Zabiegi są przeznaczone zarówno na poprawę samopoczucia, zdrowia, jak i urody.

Hotel Bukowy Park

Trzeci hotel godny polecenia w Polanicy-Zdroju to Bukowy Park. Tak jak w poprzednich propozycjach, tak i tutaj jest strefa SPA. Wybierać można spośród masaży, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, dłonie i stopy, ciało. W ofercie są peelingi, ajurweda, aromaterapia, depilacja woskiem, a nawet – specjalne zabiegi dla dzieci.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja. Można wynająć również salę konferencyjną. Goście mogą skorzystać z basenu, jacuzzi, sauny suchej i łaźni parowej, wypoczywalni będącej grotą solną, a także sali fitness.

Jaki hotel wybrać na zimowy wypoczynek?

Niezależnie od tego, czy zimą chce się pojechać do Polanicy-Zdrój tylko i wyłącznie, by skorzystać z oferty hoteli, czy również szaleć na nartach i uprawiać inne sporty zimowe, mają one w swoich ofertach pakiety, które uwzględniają wszelkie potrzeby.

W Medical Sensus, Polanica Resort & SPA i Bukowym Parku są specjalne miejsca do przechowywania nart, które posiadają suszarki na buty narciarskie. Co więcej, są w stanie zaoferować rabat do szkoły narciarskiej, na wypożyczenie sprzętu narciarskiego czy snowboardowego.

Po szaleństwach na stokach można wypocząć w hotelowych strefach SPA i rozgrzać się przy grzańcu, herbacie, gorącej czekoladzie w restauracjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here