Jesienią jedziemy nad wodę. Sprawdź dlaczego zarezerwować pokój nad jeziorem!

Jeśli sądzisz, że jesień zawsze związana jest z brzydką pogodą i obniżonym nastrojem, to jesteś w dużym błędzie! Podpowiadamy jak uatrakcyjnić wspomnianą porę roku.

 Urlop w kolorach jesieni

Jesień – w odróżnieniu od pełnego energii, słonecznego lata – sprzyja uspokojeniu i wyciszeniu. To czas, który zdecydowana większość osób spędza w towarzystwie ulubionej książki bądź filmu, kubka gorącej herbaty i ciepłego koca. Warto zauważyć, iż jesień to także idealny moment na krótki – choćby weekendowy – wyjazd. Dokąd się udać? Największą popularnością cieszą się naturalnie góry oraz morze, niemniej jednak już sam dojazd do wymienionych lokalizacji może pochłonąć sporą ilość czasu. Alternatywą dla gór oraz morza są – znajdujące się w niemalże każdym zakątku kraju – hotele nad jeziorem. Przykładowo; w przypadku województwa łódzkiego takim miejscem jest malowniczy Zalew Sulejowski.

Wybór hotelu

Jeśli pragniesz zregenerować swoje siły, zadbać o zdrowie i zapewnić sobie dużą dawkę relaksu oraz odpoczynku od codzienności, to wybierz hotel SPA oferujący pokoje nad jeziorem.  Zdecydowana większość tego rodzaju ośrodków przygotowuje jesienne pakiety zawierające pobyt lub/i zabiegi SPA.  W przypadku wspomnianego już województwa łódzkiego godnym polecenia hotelem SPA zlokalizowanym nieopodal Zalewu Sulejowskiego jest Hotel Magellan. To właśnie tam odpoczniesz, zapomnisz o trapiących cię problemach i troskach,  a także – dzięki licznym zabiegom SPA – przygotujesz swoje ciało na nadchodzącą zimę.

Atrakcje

Dosłownie każdy obiekt położony nieopodal jeziora czy też zalewu, oddaje do dyspozycji klientów sporą ilość atrakcji. Co zatem może robić nad Zalewem Sulejowskim? Na przykład wziąć udział z wieczornej biesiadzie przy ognisku, udać się do parku linowego, skusić się na rejs żaglówką lub rowerkiem wodnym, zjeść romantyczną kolację w restauracji nad jeziorem, udać się na wycieczkę krajoznawczą czy choćby jesienny spacer po okolicy. Ponadto w samym hotelu Magellan goście mogą zaczerpnąć kąpieli w kompleksie basenowym czy też wykorzystać pakiet Day SPA. Co to takiego? To po prostu korzystna cenowo oferta zawierająca różnego rodzaju zabiegi i atrakcje. Przykładowo pakiet dla 2 osób znajdujący się w ofercie hotelu Magellan zawiera m.in. kąpiel lazurową, masaż czekoladowy, masaż polinezyjski, lampkę szampana lub koktajl oraz czekoladową niespodziankę. Warto dodać, iż dodatkowo goście mogą bez żadnych ograniczeń korzystać z sauny fińskiej, parowej z aromaterapią, jacuzzi czy też basenu z masażami wodnymi i kaskadą wodną. Pełną ofertę Hotelu Magellan znajdziesz tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here