Marzą Ci się romantyczne chwile tylko we dwoje? Jedźcie do hotelu spa

Romantyczna kolacja przy świecach, spacer przy blasku księżyca. Ile razy już byliście na takich kolacjach i romantycznych spacerach? Zrezygnuj z oklepanych propozycji dla zakochanych. Swoją miłość możecie świętować codziennie, korzystając z nietypowych rozwiązań.

Nasza propozycja?

To weekend we dwoje w spa. Pomyśl tylko o totalnym relaksie w świątyni piękna. Ty Ona i SPA. Będziecie odpoczywać w jacuzzi, pluskać się w basenie, zajadać hotelowe przysmaki i korzystać z przyjemnych zabiegów w Instytucie SPA &Wellness. Zaplanujcie sobie weekend na ekstremalnie romantyczne doznania z dala od domowych obowiązków.

Relaks w hotelu spa

Na weekendowy relaks wybierzcie hotel spa położony poza miastem. Ośrodek otoczony lasem, odizolowany od miejskiego chaosu to rewelacyjna miejscówka na detoks od codzienności. Spokojnie nikt, nie zabierze Wam telefonów i dostępu do Internetu, jednak w ten weekend skupicie się na romantycznych doznaniach we dwoje. Liczycie się Wy, Wasza miłość i celebrowanie tych chwil razem.

Hotel wyposażony w jacuzzi, sauny oraz basen pozwoli Wam w pełni korzystać z przywilejów leniuchowania. Przygotowany dla Was rytuał spa to połączenie zabiegów w SPA z relaksem w strefie Wellness. Każdego dnia bez ograniczeń będziecie ładować baterie w saunie fińskiej, w jacuzzi oraz w basenie z masażami wodnymi. Od rana do wieczora razem. Taki program weekendu w spa opiera się na wspólnym relaksie oraz wspólnych zabiegach w SPA. Razem żyjecie, razem się relaksujecie.

Masaż, peeling, wspólna kąpiel, czyli spa we dwoje

Zabiegi w spa dedykowane parom znajdziesz w niemal każdej ofercie hotelu spa. W pakiecie pobytowym dla zakochanych nie może zabraknąć wspólnej kąpieli Kleopatry, zabiegu na dłonie i stopy oraz klasycznego masażu. Cena 30 minut klasycznego masażu wynosi ok. 80 zł.

Tutaj powstaje pytanie. Czy zabiegi dobierać indywidualnie do pakietu, czy skorzystać z gotowej propozycji hotelu?

Nasza wskazówka? Wykupując gotowy pakiet dedykowany parom, możesz zapłacić mniej niż za dobierane zabiegi. Kwestia oczywiście do przemyślenia, nie wszystkie zabiegi z pakietu muszą odpowiadać Waszym potrzebom.

Zakochanym szczególnie polecamy masaż czekoladowy. To głęboko relaksujący, masaż, wykonany płynną prawdziwą czekoladą. Wyśmienite doznania gwarantowane.

Romantyczna kolacja?

Tak, ale w naprawdę fajnym miejscu. Niech to nie będzie kolejny raz restauracja. Ile już macie za sobą takich romantycznych kolacji w lokalu?

Skorzystajcie z lokalizacji hotelu i uprzejmości obsługi hotelu i kolację zjedzcie na werandzie hotelu, w ogrodzie, tuż nad jeziorem. To dopiero są prawdziwe doznania. Kolacja, deser, lampka wina i romantyczne melodie.

To doskonała okazja na zaręczyny, czy świętowanie ważnych rocznic ślubu. Po kolacji udacie się do swojego pokoju, a tam czekać będą  na Was romantyczne dekoracje. Płatki róż, butelka szampana, bukiet kwiatów dla ukochanej, palące się świecie.

Może niektórzy z Was stwierdzą, nie to już za dużo przesada, po co takie coś? Już wyjaśniam po co. Swoją miłość, Wasz związek celebrujcie codziennie. Drobnymi gestami, ale i spektakularnymi akacjami. Niczego sobie nie odmawiajcie. Korzystajcie z tego wyjazdu na całego. Jeżeli w pakiecie, obsługa hotelu zadba o romantyczną aranżację pokoju, czemu by z niej nie skorzystać? Uśmiech na twarzy ukochanej gwarantowany.

Ona, on i film

Na koniec nasza ostatnia propozycja. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio, mieliście okazję spokojnie rozsiąść się w kanapie i obejrzeć jakiś dobry film? Podczas tego weekendowy wyjazdu będziecie mieć okazję na seans tylko we dwoje. W hotelu zapewne znajduje się sala kinowa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by obejrzeć jakiś hit z lampką dobrego wina.

Planujesz romantyczny wyjazd? W Hotelu Magellan, zorganizujesz niezapomniane zaręczyny, romantyczne weekendy oraz ekscytujące rocznice ślubu. Sprawdź ofertę romantycznych wyjazdów we dwoje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here