Mieszkania na Prądniku

Prądnik Biały – jedna z tych dzielnic w Krakowie, które świetnie się rozwijają i dają wiele możliwości osobom, które chcą na stałe osiąść w Krakowie. Z jednej strony oferta usług dla mieszkańców jest stale poszerzana, z drugiej zaś strony Prądnik zyskuje bardzo dobrą komunikację z innymi rejonami miasta więc osoby pracujące w centrum również powinny docenić walory tej lokalizacji. Zainteresowanie zamieszkaniem w tej okolicy sprawia, że deweloperzy realizują tam coraz więcej swoich inwestycji. Chcąc zamieszkać w Krakowie, warto przyjrzeć się nowym inwestycjom, które powstają na Prądniku Białym.

Inwestycja Nowa Siewna – atrakcyjna propozycja dla wymagających

Wśród tych propozycji, które otrzymujemy, znajduje się między innymi inwestycja realizowana przez https://www.superkrak.com.pl/. Nowa Siewna powstaje w kilku etapach, na które składają się kolejne wielorodzinne budynki, w których dostępne są mieszkania o różnych metrażu i rozkładzie. Super Krak od lat obecny na krakowskim rynku nieruchomości decydując się na inwestycję Nowa Siewna, chciał swoją aktywność przenieść w te rejony miasta, które wydają się być obecnie najlepszym kierunkiem potencjalnego rozwoju. Decydując się na mieszkanie z tej inwestycji, można liczyć na nowoczesne budynki, doskonałe otoczenie nieruchomości i świetną lokalizację.

Prądnik Biały – rozwijająca się dzielnica w Krakowie

Wybór mieszkania w dzielnicy Prądnik Biały to świetna propozycja dla wymagających. Miasto gwarantuje rozwijającą się infrastrukturę, w ramach której przebudowywana jest obecnie Al. 29 Listopada. Do tego dochodzi budowana również nowa linia tramwajowa na Górkę Narodową. W okolicy znajduje się również trasa S7 prowadząca do Warszawy. Okolice inwestycji Nowa Siewna to również dobrze przygotowana infrastruktura dla mieszkańców: sklepy, oferty gastronomiczne, usługi kosmetyczne, dostęp do lekarzy i farmaceutów. W okolicy znajdują się również tereny zielone oraz parki miejskie, doskonale przygotowane do tego, by całymi rodzinami spędzać tam czas wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here