Pomysły na prezent dla żeglarza

Znalezienie idealnego prezentu dla bliskiej osoby to zawsze niemałe wyzwanie. Świetnym rozwiązaniem niemal na każdą okazję jest upominek związany z pasją lub zawodem danej osoby. Może być to coś pamiątkowego lub praktycznego. Co podarować żeglarzowi?

Zdjęcie w tematycznej ramce – prezent z sentymentem

Żeglowanie po bezkresnych wodach w stronę zachodzącego słońca to wspaniałe doświadczenie! Czas spędzony na łodzi zawsze generuje mnóstwo wyjątkowych wspomnień. Warto upamiętniać je na zdjęciach! Fotografie z morskich podróży przypomną żeglarzowi emocje, jakie towarzyszyły mu w danym momencie.

Zdjęcie z rejsu oprawione w elegancką ramkę to świetny pomysł na prezent dla żeglarza! Aby nadać upominkowi wyjątkowy charakter, warto wybrać ramkę nawiązującą do żeglowania. Model z kotwicą, sterem, latarnią morską czy łódką idealnie skomponuje się z rejsową fotografią.

A może kubek?

Praktyczne upominki to zawsze strzał w dziesiątkę. Lubimy dostawać rzeczy, których później możemy używać na co dzień. Kubek bez wątpienia zalicza się do tej grupy. 

Doskonałym prezentem dla żeglarza jest kubek ozdobiony morskim wzorem. Klasyczny model z łodzią, a może oryginalna wersja przypominająca beczkę – wybór jest ogromny! Rytuał picia porannej kawy z takiego kubka z pewnością będzie przyjemnością!

Zamiast kubka można wybrać szklaną karafkę z kieliszkami na podstawce w kształcie jachtu z kotwicą, czy też solidny kufel kapitański. Niejeden żeglarz ucieszy się również z zestawu do gry w morską ruletkę. 

Co jeszcze można podarować żeglarzowi?

Świetnym pomysłem na prezent dla żeglarza są ozdoby do domu nawiązujące do morza, statków i innych rzeczy związanych z żeglowaniem. Przykładem jest replika jachtu. Drewniany model wykończony płóciennymi żaglami będzie dumnie zdobił komodę w salonie lub szafkę nocną w sypialni. 

Zamiast statuetki jachtu można wybrać zegar w kształcie steru, wieszak ścienny przypominający kotwicę, czy też elegancką, analogową stację pogodową, wyposażoną w termometr, barometr i higrometr.

Inne gadżety, które można podarować żeglarzowi, to:

  • kocyk z marynistycznym wzorem, którym będzie mógł okryć się w chłodne wieczory spędzone na łodzi,
  • mosiężny kompas ręczny, który wskaże mu właściwą drogę,
  • piżama w żeglarskim klimacie, 
  • portfel ozdobiony kotwicami,
  • spinka do krawata z elegancką kotwicą,
  • magnesy dekoracyjne, breloczki i inne drobne akcesoria.

Te i wiele prezentów dla żeglarzy oferuje sklep żeglarski Warszawa – Szopeneria. W asortymencie znajdziesz coś na każdą okazję – od urodzin czy imienin aż do Świąt Bożego Narodzenia. Na stronie internetowej szoponeria.pl dodatkowo dostępne są eleganckie torby prezentowe w marynistyczne wzory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here