Rodzina, dom, miłość takie proste słowa, a tak wiele znaczą. Nie jedno z nas chciało by poczuć jak te proste słowa smakują, niektórzy niestety nie mają na tyle szczęścia, aby doświadczyć prawdziwej miłości, prawdziwego domu czy prawdziwej miłości.

Rodzina, wspaniałe kochające się małżeństwo z dziećmi. Dom, przytulne ciepłe miejsce do którego zawsze wracamy. Miłość, to chyba najważniejsze w życiu, bez miłości nawet pieniądze szczęścia nie dają.

Wiele z nas często gubi swoją drogę, często myślimy tylko o pieniądzach i krajerze.

Kiedy osiągamy cel, mamy dobrą pozycje w pracy i mnóstwo pieniędzy na koncie, uświadamiamy sobie że nasze życie wcale nie jest takie wspaniałe.

Codziennie rano wstajemy do pracy, wszystko wygląda tak pięknie. Śniadanie, później obiad, kolacja, idziemy spać, Nastaje ranek i znów idziemy do pracy, takie zwykłe proste życie, a zarazem samotne.
Budzimy się w łóżku zupełnie sami, jemy śniadanie sami, jemy obiad czasami w towarzystwie znajomych z pracy, jemy kolacje sami, kładziemy się zupełnie sami i po pewnym czasie, zdajemy sobie sprawę ze nie wszytko jest tak piękne po mimo dobrej pracy i pieniędzy na koncie.

Uświadamiamy sobie ze nie ma nikogo obok, ze tak bardzo pragniemy miłości, ciepłego domu, i wspaniałej rodziny.

PasazMamy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here