Weselne czary

Organizujesz wesele i planujesz ten wyjątkowy dzień? Starasz się, żeby wszystko związane z Twoim ślubem i weselem było dopracowane na ostatni guzik? A może szukasz ciekawych weselnych inspiracji? Nie musisz szukać daleko – oto kilka trików, które ubarwią ten piękny dzień z klasą i wdziękiem.

Wszystkie dodatki jednym stylu? Tak, w waszym stylu

Jeśli chcesz, żeby zaproszenia ślubne tworzyły spójną całość z weselnym wystrojem i motywem przewodnim, to dobrze wiesz, jak trudno jest wszystko do siebie dopasować. A co jeśli możesz zrobić to w jednym miejscu, na dodatek przez internet, siedząc ze swoją drugą połówką na kanapie i relaksując się przy lampce wina i dobrej muzyce? Odwiedź stronę InviteYou.pl i zobacz nie tylko najpiękniejsze zaproszenia na ślub, ale także inne ciekawe dodatki do imprezy weselnej. Myśleliście o winietkach na stoły, wskazujących gościom, w którym miejscu mogą usiąść? To znakomity sposób na integrację gości i zapoznanie ze sobą dwóch rodzin. 

Dobierz do winietek plansze z takim samym motywem, wskazującym gościom, już przy wejściu na salę, w którym miejscu powinni szukać swojego nazwiska. Nie zapomnij też o ramkach z numerami stolików, jeśli decydujesz się na układ sali z kilkoma stołami, a nie jednym długim. Stwórz je w takim samym stylu, w jakim wybierzesz zaproszenia i koperty na nie. Zapoznaj się z asortymentem dostępnym na stronie. Wolisz subtelne i minimalistyczne zaproszenia, czy kolorowe i przyciągające wzrok? Z kolorową, satynową kokardą, czy owinięte rustykalnym sznurkiem? To Wasz wymarzony dzień, niech zaproszenia to odzwierciedlają. Każdy detal może idealnie do Was pasować.

Inne, ciekawe dodatki

Urocze dodatki na przyjęcie weselne nie kończą się na zaproszeniach i ozdobach na stoły. Korzystając z okazji, że na stołach pojawi się duża ilość alkoholu, przystrój je czarującymi zawieszkami, zdobionymi na podobieństwo winietek i zaproszeń. Możesz postawić na zabawne napisy na zawieszkach lub wycinane naklejki na butelkę. Oklejone butelki, które zostaną wam po weselu, będą miłym prezentem dla gości. A jeszcze zanim impreza się skończy, jeśli członkowie waszych rodzin lubią wspólnie śpiewać, możecie zamówić weselne śpiewniki, personalizowane właśnie na tę okazję. Akcenty w tym stylu są niezwykle urokliwe, te wszystkie detale, razem stworzą niepowtarzalny klimat, który będzie przychodził gościom na myśl nie tylko wtedy, kiedy zauważą u siebie wasze zaproszenia na ślub. W ten sposób tworzy się weselną magię, o której tak trudno zapomnieć. Ten dzień, moment połączenia dwóch rodzin, świętowanie miłości dwójki osób i ich związku zasługuje na odpowiednią oprawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here