Dlaczego warto wybrać rekondycjonowany sprzęt USG?

0
2061

Nowy sprzęt do badań ultrasonograficznych, czyli USG jest sporym wydatkiem. Właśnie dlatego wiele gabinetów decyduje się na kupowanie modeli używanych, które poddawane są procesowi rekondycjonowania. Jakie są główne zalety takich aparatów?

Aparaty USG są podstawą badań diagnostycznych w wielu dziedzinach medycyny. Dzięki nim można zobrazować położenie, wielkość oraz kształt różnych narządów ciała, między innymi układu pokarmowego, moczowego, płciowego, oddechowego, nerwowego czy krwionośnego.

Nowy sprzęt USG jest jednak kosztownym zakupem i nie każdy lekarz jest w stanie pozwolić sobie na taki wydatek. W związku z tym rozwiązaniem jest zakupienie sprzętu rekondycjonowanego, czyli używanego, ale poddanego dokładnemu sprawdzeniu i ewentualnym naprawom, aby można było korzystać z niego jak nowy.

Jakie są zalety rekondycjonowanego sprzętu USG?

Sprzęt rekondycjonowany jest poddawany przeglądom technicznym, czyszczeniu, testowaniu oraz ewentualnym modernizacjom. W związku z tym może być on wykorzystywany w dalszym ciągu podczas badań USG.

Zatem rekondycjonowane aparaty USG mogą nadal służyć jako sprzęt w pełni sprawny, który pozwala na prowadzenie precyzyjnych, wiarygodnych badań obrazowych.

Drugą ważną zaletą aparatów USG tego rodzaju jest ich przystępna cena. Za sprzęt rekondycjonowany można zapłacić nawet mniej niż połowę ceny sprzętu nowego. To wobec tego sprawdzony wybór dla oszczędnych.

Firmy, które dostarczają rekondycjonowane aparaty USG, są również w stanie zapewnić swoim klientom dostęp do szeregu dodatkowych usług, w tym między innymi takich jak konfigurowanie aparatów, serwisowanie ich w razie usterek, a także szkolenia w zakresie obsługi sprzętu USG. W związku z tym klient decydujący się na zakup urządzenia może liczyć na kompleksową i fachową pomoc i nie jest pozostawiony sam sobie po dokonaniu zapłaty.

Do zapoznania się ze swoją ofertą rekondycjonowanych aparatów USG różnych typów zaprasza firma MedCorp, która swoim klientom oferuje również profesjonalną obsługę posprzedażową. Pełna oferta zaprezentowana jest na stronie https://medcorp.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here