Jesteś urodzonym lublinianinem i myślisz, że nasz swój region niczym własną kieszeń? Zaskoczymy Cię! Przedstawiamy Roztocze, które z pewnością znasz ale niestety tylko z nazwy, prawda? Nic straconego, możesz nadrobić zaległości i póki nie zastała nas zima, w wolny weekend wybrać się do Zwierzyńca. Zwany stolicą Roztocza słynie z malowniczych lasów, licznych ścieżek rowerowych i tras kajakowych. Blisko stąd też do przepięknego Roztoczańskiego Parku Narodowego, który o każdej porze roku jest niezwykle czarujący.

Szukając noclegu na Roztoczu, wartym polecenia miejscem jest Cichy Domek. Drewniany, nieduży choć ugościć może wiele osób dom położony w Zwierzyńcu to miejsce stworzone dla turystów o różnorodnych upodobaniach. Jedni przyjeżdżają tu by ukoić zmysły, odpocząć i wyciszyć się, inni szukają atrakcji, przygody i tylko uwielbiają lokalne atrakcje. A skoro już o nich mowa, planując urlop w Zwierzyńcu warto zabrać ze sobą rowery, a jeśli nie chcecie przywozić ich ze sobą lub zwyczajnie nie posiadacie dwóch kółek, sprzęt rowerowy dostępny jest także na miejscu. Wybierając tę formę spędzenia wolnego czasu, na pewno nie pożałujecie. Pełno tu szlaków rowerowych o zróżnicowanym poziomie trudności i długości. Każdy znajdzie coś dla siebie, a uwierzcie nam na słowo widoki zapierają oddech w piersiach.

Jeśli lubicie bliskość natury, z pewnością nie przepuścicie okazji udania się na spływ kajakowy. Właściciele Cichego Domku w trosce o wysoką jakość pobytu swoich gości zadbali o odpowiedni sprzęt i nowe kajaki. W Zwierzyńcu dodatkowo do dyspozycji turystów oddana jest prywatna przystań kajakowa, w której organizowane są spotkania i ogniska. Kto z Was nie lubi klimatycznych, wieczornych schadzek przy płomieniach, muzyce i grillu.

Do Cichego Domku możesz wybrać się z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkie domy wykonane są z naturalnego drewnianego bala, co nie tylko świetnie komponuje się z Roztoczańskim krajobrazem ale też daje poczucie obcowania z naturą. Pokoje zostały zaprojektowane i urządzone tak, aby możliwe było dostawienie łóżek, jeśli zajdzie taka potrzeba. Pomimo tego domek nadal zachowa swoją przestrzeń i funkcjonalny układ.

Ciekawy przygód na Roztoczu – zarezerwuj pobyt i odpocznij od miejskiego zgiełku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here