Ustroń jest jedną z najbardziej malowniczych miejscowości Beskidu Śląskiego. Chętnie przyjeżdżają tu zarówno miłośnicy górskich wędrówek, białego szaleństwa na trasach narciarskich, jak i poszukujący uzdrowiskowych warunków do wypoczynku. Jeśli i Ty planujesz wyprawę w Beskid, hotel to pierwsze miejsce, które powinieneś wybrać. Jaki? Oto, na co warto zwrócić uwagę.

Znalezienie dobrego hotelu w Ustroniu nie jest dużym wyzwaniem. Baza hotelowa w tym pięknym mieście uzdrowiskowym rozrasta się z roku na rok, a wraz z ilością, wzrasta też standard obiektów. Oznacza to, że wcale nie musisz zadowalać się warunkami górskiego schroniska (choć i takie miejsca noclegowe mają swój urok). Wręcz przeciwnie – możesz sięgnąć po pełen wachlarz atrakcji dla ciała i dla ducha.

Hotel w Beskidach na miarę Twoich oczekiwań, czyli jaki?

Jest kilka elementów, na których powinieneś zwrócić uwagę, wybierając hotel w Beskidach. Postaw na obiekt noclegowy, który:

  • zaoferuje odpowiednią lokalizację – z jednej strony, z łatwym dojazdem (tak samochodem, jak i pociągiem czy autokarem), z drugiej – kameralną i oddającą urok miasta – dobrym wyborem są okolice rzeki Wisły, jej szum zadziała kojąco na Twoje zmysły,
  • zapewni komfortowe warunki pobytowe – przede wszystkim pokój lub apartament z wygodnymi łóżkami, malowniczym widokiem, ale i klimatyzacją, telewizją satelitarną czy dostępem do łącza internetowego dobrej jakości – to ważne również na wakacjach,
  • zaoferuje Ci dodatkowe atrakcje, które pozwolą się zrelaksować – standardem, jakiego powinieneś oczekiwać jest choćby centrum SPA – z basenami, łaźnią, saunami oraz bogatymi pakietami zabiegów, w tym kosmetycznych,
  • udostępni atrakcje dla całej rodziny – to szczególnie ważne dla gości, którzy chcą spędzić urlop w Beskidzie w towarzystwie dzieci – specjalna strefa zabaw będzie dla nich dodatkowym atutem.

Miejscem, które oferuje taki standard w Ustroniu jest na przykład Hotel Olympic. Położony tuż nad brzegiem Wisły, u stóp Czantorii, jest chętnie wybierany przez cały rok. To hotel, którym Beskid Śląski może się pochwalić.

Warto pamiętać, że na szczyt Czantorii można się dostać nowoczesną kolejką górska, a później, po kilkudziesięciominutowym spacerze, dotrzeć na stronę czeską, by cieszyć się dodatkowymi atrakcjami lun wyruszyć na nowe górskie szlaki.

Ustroń biznesowo? Dobry hotel w Beskidach sprawdzi się na każdy event

Do Ustronia warto przyjechać nie tylko w celach czysto turystycznych. To miasto, które zachęca również klientów biznesowych – atrakcyjna lokalizacja na szkolenie, konferencję, galę biznesową czy wyjazd integracyjny dla pracowników. I na tym polu miasto uzdrowiskowe oraz dobry hotel w Beskidach nie zawodzą.

W najlepszych hotelach event biznesowy można pogodzić z relaksem i wypoczynkiem. Jak? Na przykład w godzinach dopołudniowych prowadząc szkolenie w bogato wyposażonej sali konferencyjnej, a wieczorem organizując event integracyjny. Wyjazdową imprezę zarówno pracownicy, jak i kontrahenci zapamiętają znacznie lepiej, a to przełoży się również na wizerunek firmy – wewnątrz i na zewnątrz.

Ustroń jest miastem, które urzeka bez względu na porę roku. Warto się tu wybrać zarówno w sezonie letnim oraz zimowym, jak i jesienią czy wiosną. Atrakcji nie zabraknie nawet, gdy pogoda nie będzie dopisywała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here